Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajuto am o mare problema

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
alextamas
Greenhorn



Mesaje : 6
Data de inscriere : 19/03/2011

ajuto am o mare problema Empty
MesajSubiect: ajuto am o mare problema   ajuto am o mare problema Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 8:27 am

salut .Duca cate am zis si in descriere am si eo o problema am o xifo neagra toata si are burta exagerat de mare cand o bag in fatatoare nu mai are nici umpic de burta ce sa ma fac ????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad fish fish
Sus In jos
lawwwrentiu
Peste soldat
Peste soldat
lawwwrentiu


Mesaje : 34
Data de inscriere : 18/03/2011
Localizare : Bucuresti

ajuto am o mare problema Empty
MesajSubiect: Re: ajuto am o mare problema   ajuto am o mare problema Icon_minitimeMar Mar 29, 2011 8:47 am

in primul rand sa pui mana pe gramatica, sa exersezi caligrafia si apoi sa inveti sa citesti cartile de acvaristica. xifo toata neagra nu exista, eventual molly femela. daca are burta exagerat de mare inseamna ca este prea umflata de mancare si cand o infometezi tu in fatatoare, evident ii scade burta , mai ales ca trebuie sa si elimine ce nu a digerat de la mesele anterioare. cam atat am avut eu de spus. bafta si pune burta pe carte!
Sus In jos
 
ajuto am o mare problema
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Problema mare cu o alga
» problema
» intrebare subiect guppy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Necuvantatoare acvatice :: Vivipari-
Mergi direct la: