Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 de vanzare diverse articole acvaristica

In jos 
+2
overburn
christiansen
6 participanți
AutorMesaj
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 9:44 pm

1. acvariu home made 42l, 40x30x35cm (Lxlxh) , sticla 4mm, silicon transparent denBraven + substrat sera floredepot + 5 kg pietris HB granulatie 2-4mm + incalzitor chinezesc 25W + filtru intern aquael minifan + plantele care sunt acum in acvariu (bacopea , hygrophila , tenellus ,sagitaria pusilla ,ludwigia ) => pret 30 RON (rezervat pana maine 10.09.2010)
2. 2 acvarii home made 10 l , 25x20x20cm , sticla 4mm , silicon negru Ceresit => pret 5 RON bucata
3. material filtrant primit cu filtrul extern aquael minikani 120 , 1l spartura roca ptr prefiltrare + 1l roca poroasa pentru filtare biologica => pret 10 RON (roca poroasa rezervata pana maine 10.09.2010)
4. 2 perechi ancistrusi juvenili , (cf. cirrhosus ) , au undeva la 5 cm => pret 6 RON perechea .

accept si diferite schimburi cu alte articole de acvaristica .
Sus In jos
overburn
Peste sergent
Peste sergent
overburn


Mesaje : 152
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Ploiesti, Str. Buna Vestire

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 10:15 pm

iti cumpar eu acvariul de 42. il mai tii pana luni? eventual o poza ai? Very Happy
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 10:18 pm

salut , la rezervat aco pana maine, daca nu il ia el , ti-l opresc tie pentru luni.
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 10:31 pm

Pentru substrat sera,pietrisi hb si incalzitor daca nu vrea nimeni sa imi faci un pret. Multumesc.
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 10:33 pm

ionut, substrat+pietris+incalzitor le dau cu acvariu cu tot .acvariu este in functiune . multumesc ptr interes
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeMier Sept 08, 2010 10:36 pm

Nu-i probrema poate cumparatorul nu are nevoie Very Happy , vanzare buna Wink


Ultima editare efectuata de catre Ionut T. in Joi Sept 09, 2010 1:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 12:30 am

Salut Cristi. M-ar interesa si pe mine niste ech. tenellus.... cate fire te lasa inima ... Very Happy
Sus In jos
overburn
Peste sergent
Peste sergent
overburn


Mesaje : 152
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Ploiesti, Str. Buna Vestire

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 11:13 pm

salut, l-a mai luat aco?
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 11:14 pm

Ai putintica rabdare Laughing zau asa. Nici nu m-am trezit bine.
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 11:19 pm

overburn ai pm.
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 5:14 am

sa dat acvariul de 42 l , a ajuns la teo (overburn) . sa il stapanesti sanatos. sa mai dat materialul filtrant bio (roca vulcanica) .

@ mios , pentru tenellus vb cu teo poate va intelegeti !

Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 6:55 am

Ai PM Teo...
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeSam Oct 09, 2010 1:37 pm

au mai ramas acvariile de 10 l, 2 bucati , 5 ron/bucata .
Sus In jos
luci92050
Peste soldat
Peste soldat
luci92050


Mesaje : 99
Data de inscriere : 25/09/2010
Localizare : Campina

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeDum Oct 10, 2010 4:37 am

le rezerv eu daca mai este de actualitate.
daca da astept un post aici sau un pm te rog
o seara buna
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeLun Oct 18, 2010 4:22 am

mai sunt acvariile de 10l de vanzare .pret 5 ron , unul din acvarii are pietris 2-4mm si ceva auqbasis.
bonus pentru fiecare acvariu ofer cate un mascul ancistrus ~6cm. se ridica de la mine de acasa !
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitimeLun Oct 25, 2010 12:52 am

se poate inchide, acvariile sau dat !
Sus In jos
Continut sponsorizat





de vanzare diverse articole acvaristica Empty
MesajSubiect: Re: de vanzare diverse articole acvaristica   de vanzare diverse articole acvaristica Icon_minitime

Sus In jos
 
de vanzare diverse articole acvaristica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nou in acvaristica
» Diverse plante
» Sfaturi gresite si perle din acvaristica.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Tranzactii incheiate-
Mergi direct la: