Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salutari din Ploiesti.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 5:14 am

Sorin imi zice si am 30 de ani, injiner cica. De 10 luni am revenit la un hobby cu radacini adanci in suflet. Ultima oara am avut acvariu pe la 15 ani si cum am rabdat suficient am revenit. Am vreo 12 acvarii, nu va speriati ca 9 din ele sunt sub 15 litri ( maternitati, carantina, puiernite, experimente cu plante) doua de 20 l, unul cu creveti amano, celalalt cu un pestisor auriu ( CAE ) si unul de 70 de litri cu tetrazone. Se poate vedea aici ( trebuie sa instalez filtrul extern dar pana atunci stau cu cutia aia mare inauntru ):


Sanatate la toata lumea.
Sus In jos
andrei
Peste sergent
Peste sergent
andrei


Mesaje : 130
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Re: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 5:24 am

bine ai venit Sorin Laughing
frumoase tetrazoane Salutari din Ploiesti. 164614
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Re: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 5:29 am

Multumesc mult. Primii pesti tot tetrazone au fost, 3 bucati intr-un acvariu de 30 litri, 4 fire de egeria densa, pietris de pe teleajan si burete bolborisitor cu o pompa de aer home made de la un nene din piata.
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Re: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 6:15 am

Salut Sorin! bine ai venit!
Ma bucur, ca ai ales forumul nostru. Esti un baiat de incredere si respectos!...
Stiu ca in cele 10 luni ai adunat destula experienta sa ne dai si noua... cheers salut
Ape limpezi si pesti sanatosi!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Noi 10, 2009 8:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
VizZzY
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 97
Data de inscriere : 20/09/2009
Localizare : campina/ph

Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Re: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitimeMar Noi 10, 2009 10:42 am

salut !
bun venit in aceasta minunata lume!
asteptam sa ne impartasesti detallii despre experimentele tale cu plante Very Happy
si in rest ape limpezi si pesti sanatosi!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutari din Ploiesti. Empty
MesajSubiect: Re: Salutari din Ploiesti.   Salutari din Ploiesti. Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutari din Ploiesti.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutari tot din Ploiesti!
» Salutare tot din Ploiesti
» salutari tot din ph

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Introducere-
Mergi direct la: