Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salut sunt Pitu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
chellenger93
Greenhorn



Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/07/2010
Localizare : italy

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: Salut sunt Pitu   Salut sunt Pitu Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 12:50 pm

astept sugestii din partea oricui legat de decorul acvariului.specific ca ma refer la acvariu tropical. multumesc pitu - italia
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: Re: Salut sunt Pitu   Salut sunt Pitu Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 8:48 pm

ha ha ha Tare, intradevar primul post la introducere, dar cum te numesti ai uitat?! Eu sunt Ionut si iti spun, bun venit pe forum si te asteptam cu detalii despre ce ai fi interesat. Cateva lamuriri din partea ta. Ce acvarii ai si cum ai vrea sa arate pe viitor. Asa te putem lamuri si noi...
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
chellenger93
Greenhorn



Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/07/2010
Localizare : italy

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: re!!!   Salut sunt Pitu Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 3:13 pm

ai dreptate si i-mi cer scuze ptr ca nu m-am prezentat.sunt PITU (locuiesc in Italia) si asa cum am scris ,as dorii sa reiau un vechi hobby de-al meu rendeer nu am in prezent inca acvariul dar pe vineri i-mi ajunge sticla si ma apuc de lipit!!! lol! iva intreb pe voi cei cu experienta ( in 15 ani am uitat cate putin ) cu as putea face decorul unui acvariu (sfaturi) aici ma refer la cca 600 litri si dupa ce il fac i-ti promit ca trimit si poze .nu stiu daca am fost inteles pe deplin dar astept rsp.


merci Smile
Sus In jos
ilie
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 67
Data de inscriere : 10/07/2010
Localizare : grecia-creta elounda

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: bine ai venit   Salut sunt Pitu Icon_minitimeMar Iul 27, 2010 10:48 pm

600l acvariu frumos....ce pesti vrei sa ai in el cichlide sau tetra tropicali etc si in functie de ce pesti incepi sa te gandesti la decor Salut sunt Pitu 192511 succes
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: Re: Salut sunt Pitu   Salut sunt Pitu Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 2:16 am

Ai reusit ceva pana acum cu acvariu?L-ai lipit?
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
chellenger93
Greenhorn



Mesaje : 3
Data de inscriere : 24/07/2010
Localizare : italy

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: ciao tuturor!!!   Salut sunt Pitu Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 1:23 pm

am reusit sa-mi lipesc acvariul pana la urma( nu pot spune decat ca am facut in jur de 400 km ptr a gasi la o firma specializata DOW CORNING 881 affraid ) dar sunt foarte multumit de calitetea lui Wink .Asa cum am promis va voi trimite si foto cu acvariul pus in functiune de 1 saptamana , dar trebuie sa asteptati pana se va face ciclul biologic total.dar cu rugamintea sa-mi spuna si mie cineva cum se ataseaza o fotografie??? aplecaciuni
Sus In jos
booghibooghi
Peste sergent
Peste sergent
booghibooghi


Mesaje : 429
Data de inscriere : 24/07/2010
Localizare : Câmpina - Prahova

Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: Re: Salut sunt Pitu   Salut sunt Pitu Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 6:14 pm

salut pitu din Italia si bine ai venit pe acest forum uite aici ceva ajutor in legatura cu pozele
https://acvaristica.forumgratuit.ro/informatii-si-detalii-acvaristice-f12/cum-atasam-poze-t7.htm
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut sunt Pitu Empty
MesajSubiect: Re: Salut sunt Pitu   Salut sunt Pitu Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut sunt Pitu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut!
» Hai si eu
» Salut !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Introducere-
Mergi direct la: