Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Forum exclusivist?

In jos 
+3
falconety
aco
S.F
7 participanți
AutorMesaj
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:42 am

Daca tot atrageti adepti noi , de ce ii tratati cu indiferenta ?
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:49 am

La ce te referi?
Sus In jos
falconety
Peste sergent
Peste sergent
falconety


Mesaje : 307
Data de inscriere : 17/10/2009
Localizare : breaza/ph

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:53 am

chiar la ce te referi Question
Sus In jos
http://www.electrocasnicebreaza.forumgratuit.ro
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:06 am

Deocamdata nu raspund, astept.....poate imi da cineva raspunsul corect.Rolling Eyes Bine, intrebari am mai pus si prin alte parti, dar la fel...nici un raspuns.

Forum, forum...dar pentru ce este el? Rolling Eyes
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:08 am

Pai daca nu raspunzi nu mai lansa intrebari si acuze, argumenteaza ceea ce spui daca vrei sa fii luat in serios. Nu ti-o spun cu rautate.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:10 am

Daca as fi pus o intrebare cu referire la imbolnavirea unui peste , ramaneam cu intrebarea. Daia va intreb: este un forum exclusivist?
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:11 am

Poate daca aveai rabdare sa intre pe forum vreun destept care sa stie sa-ti raspunda fara sa spuna tampenii primeai si raspuns.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:14 am

aco a scris:
argumenteaza ceea ce spui daca vrei sa fii luat in serios

aco....am pus doar cateva intrebari, doua sau trei, simple din punctul meu de vedere , pentru unul mai experimentat. Vizualizari 387657634362542 , raspunsuri.....la anu'! Poate fi un orgoliu din partea unora...poate fi lipsa de interes fata de cei noi...nu stiu , de aceea am dilema asta. Exclusivist sau nu? Intreb asta, deoarece activitate a fost si este pe forum, chiar si la subiecte de interes minim, daca ma intelegi.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:16 am

aco a scris:
Poate daca aveai rabdare sa intre pe forum vreun destept care sa stie sa-ti raspunda fara sa spuna tampenii primeai si raspuns.


Nu neg nimic din ce ai spus , insa....treaba nu sta chiar asa.
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:18 am

Dupa o cautare rapida, cat am apucat sa vad inainte sa-ti editezi mesajele, ai 3 topicuri unde nu ti s-a raspuns: la mustacios, te-a lamurit sorin ca asa sapa ei, probabil nu esti multumit de raspuns. Apoi la inmultire carasi, nu am apucat sa vad ce intrebai ca ai sters. Si la incalzitor, e normal sa nu-ti mai raspunda omul pt ca incalzitorul l-am luat EU.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:19 am

S.F a scris:
Daca as fi pus o intrebare cu referire la imbolnavirea unui peste , ramaneam cu intrebarea. Daia va intreb: este un forum exclusivist?

1. Un argument este o afirmatie. Implicit, nu poate incepe cu "daca".

2. Unde ai pus o intrebare si ai ramas cu ea?
Asteptam link-ul.

3. Daca ai o problema anume, spune-o cu voce tare, o discutam si daca putem o rezolvam. Asa fac barbatii.
Intrebarile astea insinuante nu cred ca te ajuta cu ceva. Nu in fata mea cel putin.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:23 am

aco a scris:
la mustacios, te-a lamurit sorin ca asa sapa ei, probabil nu esti multumit de raspuns.

Ba da, chiar din cauza asta nu l'am editat.

aco a scris:
Apoi la inmultire carasi, nu am apucat sa vad ce intrebai ca ai sters

o intrebare simpla pentru un cunoscator al speciei, nimic mai simplu.



aco a scris:
Si la incalzitor, e normal sa nu-ti mai raspunda omul pt ca incalzitorul l-am luat EU

discutiile din aria vanzari nu fac referire la topicul acesta. Exclamation
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:27 am

Mihai B. a scris:
Unde ai pus o intrebare si ai ramas cu ea?
Asteptam link-ul.

Am pus mai multe, nu una. Daca le-am pus, inseamna ca am avut un scop precis, nu de dragul postarilor. Le-am editat , considerandu-le inutile.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:31 am

Si eu ma suparam, imi luam jucariile si plecam cand nu ma bagau copiii in seama.

Dar pe mine ma scuza varsta pe vremea aia. Pe tine... ?
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:34 am

Indiferenta , orgoliul , nepasarea, etc......dar nu ale mele.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:37 am

In schimb nu-mi iau jucariile , mai stau. Aveam doar curiozitatea asta si v'am intrebat , sa stiu in ce banca stau pe viitor.Atat.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:39 am

Traim intr-o lume rea... Mi-a dat o lacrima.

LE: cel mai bine stam fiecare in banca noastra.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:41 am

Buna concluzie. Forum exclusivist? 396110
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:50 am

Te-ai racorit gata?
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 7:34 pm

s.f. nu imi aduc aminte sa fi intrebat ceva si sa nu primesti raspuns. "nu este valabil doar la tine." cei care nu au stiut sa puna intrebari, tot au mai fost trasi de limba pentru a obtine informatii de la el, sa putem si noi la rand sa ii dam raspuns.
daca ai fi deschis un topic la boli si nu iti raspundea nimeni puteai sa iti versi nervi la acea sectiune.
sincer, nu iti vad problema nerezolvata.... nu aveai cum sa primesti raspuns atata timp cat nu ai postat nimic.
pune link-urile fara raspuns sa le criticam aici..........
Sus In jos
Cornel
Peste capitan
Peste capitan
Cornel


Mesaje : 575
Data de inscriere : 16/03/2010
Localizare : ploiesti

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: re   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 7:39 pm

sf eu am avut ceva probleme cu pestii chiar au avut ,,finrooth,si cu ajutorul colegilor am rezolvat si am invins boala,de asemenenae am avut probleme de comportament cu hoplo care stateau pe o planta toti patru si de asemenea m-au lamurit colegii.nu cred ca cineva dintre noi sta pe forum sa se bage in seama.ai putina rabdare sau mai editeaza o data si se va rezolva.si mai e problema ca decat sa dai un raspuns gresit mai bine nu il spui. calm
bafta si ape limpezi
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 9:01 pm

mda. Problema eu cred ca este undeva pe la useri nu la cei care dau raspunsuri. Se recomanda o pereche de Shocked ochelari
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Forum exclusivist? Empty
MesajSubiect: Re: Forum exclusivist?   Forum exclusivist? Icon_minitime

Sus In jos
 
Forum exclusivist?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intalnire membri forum
» Sunteti interesati de electronica sau electrica un forum nou pentru discutii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: opinii-
Mergi direct la: