Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajutor neoane

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
klaus
Greenhorn
klaus


Mesaje : 4
Data de inscriere : 24/04/2011
Localizare : Tg Mures

ajutor neoane Empty
MesajSubiect: ajutor neoane   ajutor neoane Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 3:30 am

am un acvariu home made 49*32*32 plantat si cu ceva vivipari si alti pesti 15 la numar.as vrea sa stiu cate neoane am nevoie avand in vedere ca am un spatiu limitat si pot folosi doar neoane de 15 w.acum am 2 neoane un philips tl-d 840 si un vitalight 765.Multumesc anticipat
ajutor neoane 2rcltme
Sus In jos
fc
User banat



AVERTISMENTE : Clona!
Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/04/2011
Localizare : mures

ajutor neoane Empty
MesajSubiect: Re: ajutor neoane   ajutor neoane Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 7:06 pm

nu stiu ce nu va place?eu am venit aici ca sa aflu mai multe despre un lucru care imi place si sa ne ajutam unii pe altii iar altii fac pe rautaciosii.mai lasati legile si nu mai fiti asa stricti ca nu e bn.am mai fost pe forumuri dar ca pe asta nu am patit inca.nu am omorat pe nimeni inca ca sa fiu judecat in halul asta.si raspundeti la intrebari ca de aceea ne-am intalnit aici.nu cred ca e cineva perfect care nu a gresit pe forumul acesta sau chiar si in general.multumesc.bafta.


Asa suntem noi, mai artagosi din fire. Atata timp cat ai acceptat sa intri aici respecti regulile si regulamentul. Daca nu iti convine, ai in continuare la dispozitie forumurile pe unde umbli si nu se ia nimeni de prostia ta.

Administratia.
Sus In jos
 
ajutor neoane
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ajutor
» ajutor
» inceput? sfarsit? durere de cap? habar nu am voi sa decideti :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Hardware-
Mergi direct la: