Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias

In jos 
+3
Ionut T.
mihai_andrei
arcudohori
7 participanți
AutorMesaj
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 8:46 pm

am de vanzare o cantitate mai mare de E. Vivipara( planta ajunge la 50 cm inaltime pentru necunoscatori), vreo 15 fire de didiplis si o cantitate mare de marsilea.
potul de vivipara costa 10 ron
toate cele 15 fire de didiplis 5 ron
toata marsilea cu 10 ron
anubias 10 ron planta cu 5-7 frunze
Sus In jos
mihai_andrei
Peste sergent
Peste sergent
mihai_andrei


Mesaje : 256
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 8:57 pm

Asi dori eu daca se poate marsilea si anubiasul
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 9:08 pm

pana la urma ce ramane ca altceva mi-ai spus pe pm si altceva aici. ceci ce ramane?
Sus In jos
mihai_andrei
Peste sergent
Peste sergent
mihai_andrei


Mesaje : 256
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 9:12 pm

iartama , te rog mult... mau frecat astia la cap p-aci ca am incepout sa incurc totul,

marsilea cu 10 ron
anubias 10 ron planta cu 5-7 frunze
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 9:10 am

mihai_andrei a scris:
iartama , te rog mult... mau frecat astia la cap p-aci ca am incepout sa incurc totul,

Daca mai ai par in cap inseamna ca nu ai fost frecat destul Wink
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
AngelTudorache
Peste sergent
Peste sergent
AngelTudorache


Mesaje : 312
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 7:53 pm

Adi, as vrea si eu niste E. Vivipara daca o poti pastra pana pe 17.12. atunci revin acasa..
Multumesc mult.
Sus In jos
robertm
Peste soldat
Peste soldat
robertm


Mesaje : 97
Data de inscriere : 29/11/2010
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 8:04 pm

mihai_andrei a scris:
Asi dori eu daca se poate marsilea si anubiasul
iartama , te rog mult... mau frecat astia la cap


buna ziua... se pare ca unii de pe aici nu prea au fost la ore de gramatica din pacate... eu nu sunt aici sa va critic dar se pare ca multi romani nu mai stiu sa scrie corect ... din pacate
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 10:06 pm

ok Angel iti pastrez, si asa am prea multa nici nu stiu ce o sa fac cu atata.
Sus In jos
mihai_andrei
Peste sergent
Peste sergent
mihai_andrei


Mesaje : 256
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 8:17 pm

robertm a scris:
mihai_andrei a scris:
Asi dori eu daca se poate marsilea si anubiasul
iartama , te rog mult... mau frecat astia la cap


buna ziua... se pare ca unii de pe aici nu prea au fost la ore de gramatica din pacate... eu nu sunt aici sa va critic dar se pare ca multi romani nu mai stiu sa scrie corect ... din pacate

domnule, ce faci tu se numeste spam... zi mersi ca nu te-au vazut inca adminii. imi cer scuze pentru gramatica, dar uneori anumiti oameni ma freaca la cap si nu am cand sa mai verific exact ce prostii scriu ca sa fie "corect gramaticale".
P.S. acesta este un forum despre acvaristica, nu despre literatura, si la 3 posturi ale tale, intai adu ceva constructiv si pe urma iate de oameni ca nu au timp sa isi corecteze greselile gramaticale.

@arcudohori: scuze de offtopic Sad
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 9:07 pm

Adi te rog eu sa nu ma uiti si pe mine cu 3 fire de vivipara pentru nano. Multumesc!
Sus In jos
robertm
Peste soldat
Peste soldat
robertm


Mesaje : 97
Data de inscriere : 29/11/2010
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 9:12 am

mihai_andrei a scris:
robertm a scris:
mihai_andrei a scris:
Asi dori eu daca se poate marsilea si anubiasul
iartama , te rog mult... mau frecat astia la cap


buna ziua... se pare ca unii de pe aici nu prea au fost la ore de gramatica din pacate... eu nu sunt aici sa va critic dar se pare ca multi romani nu mai stiu sa scrie corect ... din pacate

domnule, ce faci tu se numeste spam... zi mersi ca nu te-au vazut inca adminii. imi cer scuze pentru gramatica, dar uneori anumiti oameni ma freaca la cap si nu am cand sa mai verific exact ce prostii scriu ca sa fie "corect gramaticale".
P.S. acesta este un forum despre acvaristica, nu despre literatura, si la 3 posturi ale tale, intai adu ceva constructiv si pe urma iate de oameni ca nu au timp sa isi corecteze greselile gramaticale.

@arcudohori: scuze de offtopic Sad

k. ai dreptate. hai sa ne vedem (de ceea ce ne intereseaza) acvaristica. o zi buna
Sus In jos
AngelTudorache
Peste sergent
Peste sergent
AngelTudorache


Mesaje : 312
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 11:25 am

arcudohori a scris:
ok Angel iti pastrez, si asa am prea multa nici nu stiu ce o sa fac cu atata.
Multumesc mult Adi... vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias 396110
Sus In jos
overburn
Peste sergent
Peste sergent
overburn


Mesaje : 152
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Ploiesti, Str. Buna Vestire

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 11:39 am

Mai ai ceva vivipara si didiplis? Very Happy
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:21 pm

doar vivipara. daca te intereseaza sa-mi spui acum pt ca vin in pl si trebuie sa stiu cate poturi iau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Empty
MesajSubiect: Re: vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias   vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias Icon_minitime

Sus In jos
 
vand eleocharis vivipara , didiplis,marsilea si anubias
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vand buturuga cu anubias
» Eleocharis
» anubias

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Vanzari-
Mergi direct la: