Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cum pun video peste 10 min pe YouTube

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
andrei
Peste sergent
Peste sergent
andrei


Mesaje : 130
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : Drobeta Turnu Severin

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 12:40 am

am vazut multe video sau filme care trec de 10 min (limita pe youtube) si am incercat si cu cont de director sau musician
nu merge

poate stie cineva
vroiam sa incarc filmele pe youtube

ex:
https://www.youtube.com/watch?v=3ov-8AitLp8

https://www.youtube.com/watch?v=Mr6F8lElyzg
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 1:31 am

And you will also need a Director’s Account on youtube, so change your youtube account into a Directors account, and this wont work anymore instead you have made a directors account already, before August, 2008.

That’s when they decised to stop letting people upload video’s bigger than 10 minutes which is nonsense.

Well this was my guide to get a video longer then 10 minutes on Youtube, it still works but you need a directors account that was created before August 2008.


In traducere libera, daca ai cont facut dupa august 2008 nu mai poti urca filme mai mari de 10 minute.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 1:50 am

Taie filmul in 2-3 bucati si suie-le cu titlul gen: partea 1 , partea 2 etc...
Sus In jos
andrei
Peste sergent
Peste sergent
andrei


Mesaje : 130
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : Drobeta Turnu Severin

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 6:58 am

scifficus a scris:
And you will also need a Director’s Account on youtube, so change your youtube account into a Directors account, and this wont work anymore instead you have made a directors account already, before August, 2008.

That’s when they decised to stop letting people upload video’s bigger than 10 minutes which is nonsense.

Well this was my guide to get a video longer then 10 minutes on Youtube, it still works but you need a directors account that was created before August 2008.


In traducere libera, daca ai cont facut dupa august 2008 nu mai poti urca filme mai mari de 10 minute.

multumesc
m-ai lamurit - nu mai caut raspunsuri Smile)

@blu3yes - stiu dar tie greu sa urmaresti un film de 2h in parti (ii mai pui si subtitrare...)
asta merge la video-urile obisnuite


oricum poate-mi da cineva un cont facut de la august 2008 in jos
daca nu-l foloseste
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:10 am

Tu vrei sa pui film de 2 ore pe Youtube ? What a Face
Sus In jos
andrei
Peste sergent
Peste sergent
andrei


Mesaje : 130
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : Drobeta Turnu Severin

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:22 am

vroiam sa pun filme normale ca sa nu le mai tin in calculator Very Happy (avatar, from paris woth love, etc)
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:27 am

Si cat te costa un CD sau DVD, daca vrei sa pastrezi filmele in afara calculatorului ?
Sus In jos
andrei
Peste sergent
Peste sergent
andrei


Mesaje : 130
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : Drobeta Turnu Severin

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:31 am

pai la cate filme vad ma costa cam mult Smile)

anyways pe youtube le puneam sa le vada si altii
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:43 am

Ai sa pui filmele pe youtube si in cateva zile iti dispar din cauza incalcarii drepturilor de autor.
Am auzit ca au promotii ok la dvd-uri in real.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:54 am

Doamne fereste sa pui un film pe Youtube si sa te trezesti cu mascatii
la usa. Vezi ca in ultima vreme au inceput sa ii arda pe baietii cu pirateria.
Sa nu imi zici ca nu au cum sa dea de tine, ca lucrez in domeniu si iti pot spune
cu siguranta ca se poate foarte usor.

Mai bine stai potolit, ia un teanc d-ala de CD-uri, pastreaza-le la tine in casa
ca acolo nu te cauta nimeni.
Sus In jos
mihai_andrei
Peste sergent
Peste sergent
mihai_andrei


Mesaje : 256
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Ploiesti

cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: ...   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitimeVin Iun 25, 2010 7:52 am

cam tardiv dar, dau si eu cu ciocu ca sa ma aflu in treaba... nu are rost sa pui filmele dintr-un motiv foarte simplu: sunt deja pe net in varianta strem.. cauta pe site-uri gen watch-movies... ce-i drept nu au subtitrare... dar pentru majoritatea nuprea conteaza... (calitatea la majoritatea e divx)
Sus In jos
Continut sponsorizat





cum pun video peste 10 min pe YouTube Empty
MesajSubiect: Re: cum pun video peste 10 min pe YouTube   cum pun video peste 10 min pe YouTube Icon_minitime

Sus In jos
 
cum pun video peste 10 min pe YouTube
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Diverse :: Camera de zi-
Mergi direct la: