Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 User Sorin C.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

User Sorin C. Empty
MesajSubiect: User Sorin C.   User Sorin C. Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 12:31 am

Avand in vedere vremurile agitate in care traim si timpul scurt de care fiecare trebuie sa se ocupe cu cele legate de serviciu, viata personala, etc. ma retrag, in rezerva, de pe acest forum si din administratie. Poate, cand timpul va permite si se vor mai schimba anumite fapte din comportamentul unor oameni voi reveni.

Multumesc celor cu care am lucrat si colaborat, celor de la care am avut ceva de invatat chiar si celor care m-au facut sa ma informez mai mult. Va urez multa sanatate si o acvaristica plina de bucurii alturi de plantutele, nevertebratele si pestii dumneavoastra.

Rog pe domnul Ionut sa imi inchida contul. Toate pozele postate au dreptul la libera circulatie si toata informatia poate fi folosita mai departe fara sa pretind nici un drept de autor.

La final multumesc domnului Ionut pentru increderea avuta in a ma investi intr-unul din posturile de administrator cat si celor care au avut incredere in sfaturile date de mine.


PS. Cei care sunteti in lista mea de mess tinem legatura in continuare, in limita timpului disponibil si va ajut cu cea mai mare placere.
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

User Sorin C. Empty
MesajSubiect: Re: User Sorin C.   User Sorin C. Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 3:29 am

De comun acord cu echipa de administrare, domnul Sorin C. va ramane membru de onoare
al forumului nostru, numai ca isi va intrerupe activitatea de administrare din motive de familie
si serviciu.
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

User Sorin C. Empty
MesajSubiect: Re: User Sorin C.   User Sorin C. Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 5:14 am

Sorin, ai dat dovada intotdeauna de foarte mult bun simt! Pacat ca unii fara el nu apreciaza asta.
Iti multumesc pentru toata colaborarea si toate posturile tale. Datorita cunostintelor tale si aportului
pe care l-ai adus aici, postul tau va ramane mereu liber sa il reiei.
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





User Sorin C. Empty
MesajSubiect: Re: User Sorin C.   User Sorin C. Icon_minitime

Sus In jos
 
User Sorin C.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sorin C.
» VAND AUTOTURISM DAEWOO ESPERO 1996 16 V ,15, INMATRICULATA,160000KM
» user mihai_andrei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Anunturi :: Anunturi Generale-
Mergi direct la: