Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salutari dragi acvaristi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
tzippy
Vizitator




Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 7:19 am

Salutari pasionatilor de frumoasa lume acvatica. Ma bucur sa fiu printe voi, in ideea de impartasi idei si sentimente fata de vertebratele acvatice pe care le indragim. Cu respect, Alex din Campina.
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Re: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 7:25 am

salut si bine ai patruns in lumea acvaristilor... cheers
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
krisztina1
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 30
Data de inscriere : 06/09/2009
Localizare : campina/ph

Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Re: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 12:53 am

salut!

bine ai venit printre noi!
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Re: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 11:24 pm

salut si bine ai venit si sa inteleg ca esti inregistrat cu id " tzippy00" salut


Ultima editare efectuata de catre john777 in Dum Sept 20, 2009 11:26 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
tzippy00
Peste soldat
Peste soldat
tzippy00


Mesaje : 27
Data de inscriere : 07/09/2009
Localizare : campina/ph

Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Re: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 3:00 am

da, sunt inregistrat cu tzippy00 dar in momentul respectiv nu am putut sa conectez salutSalutari dragi acvaristi Dsa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutari dragi acvaristi Empty
MesajSubiect: Re: Salutari dragi acvaristi   Salutari dragi acvaristi Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutari dragi acvaristi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Introducere-
Mergi direct la: