Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vand instalatii xenon auto

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:52 am

Vand instalatii xenon, pentru orice tip de masina, CANBUS. Nu da eroare de bec ars pe niciun fel de masina, indiferent cat de noua ar fi ea.

Pret / instalatie simpla : 230 lei
Pret / instalatie bi-xenon: 320 lei.
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Re: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 11:50 am

h7r gasesc la tine? Care sa nu-mi dea paraziti in statia cb.
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Re: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 11:21 pm

Stiu la ce te referi aco. Mie de exemplu cele de pe proiectoare nu imi baga paraziti in statie. Cele de pe bi-xenon imi baga. Faza e ca ce vand eu acum, nu e niciun model din cele 2 specificate. O sa fac un test, sa pun 2 drossere din aste de care vand eu ( canbus ), sa vad... practic parazitii din drossere vin...
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Re: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitimeMar Iul 13, 2010 11:24 pm

Ar mai fi o varianta, daca ai statie cb poate vrei sa facem o proba rapida cu ea pe masina mea, eu am deja xenon dar nu am testat balasturile sa vad daca am sau nu probleme si vreau sa stiu exact inainte sa comand statia.
Vorbim pe mess mai multe.
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Re: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 2:30 am

Pai...te astept pe mess...sau daca nu... eu acum ma duc sa pun o instalatie pe un Touareg la Plopeni, si vb dupa aia...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vand instalatii xenon auto Empty
MesajSubiect: Re: Vand instalatii xenon auto   Vand instalatii xenon auto Icon_minitime

Sus In jos
 
Vand instalatii xenon auto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand cleme pentru cuplaj baterie auto cu eliberare rapida
» Remapari Auto
» Vand 2 SAE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Diverse :: Vanzari-
Mergi direct la: