Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cumpar difuzor pentru bomba

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Cumpar difuzor pentru bomba Empty
MesajSubiect: Cumpar difuzor pentru bomba   Cumpar difuzor pentru bomba Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 4:25 am

Astept oferte. Cumpar difuzor pentru bomba 396110
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Cumpar difuzor pentru bomba Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar difuzor pentru bomba   Cumpar difuzor pentru bomba Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 5:32 am

Daca vrei de firma, astepti pana poimaine si dupa dai o fuguta la zoomania. Cred ca au si varianta de difuzor ceramic in tub de sticla, anuntata pentru luna mai. Noutate de altfel de la JBL.
Sus In jos
S.F
Peste sergent
Peste sergent
S.F


Mesaje : 175
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Ploiesti

Cumpar difuzor pentru bomba Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar difuzor pentru bomba   Cumpar difuzor pentru bomba Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 5:43 am

Multumesc de info! Tinand cont ca nu sunt dispus sa platesc 10x "firma" , as prefera ceva no name, ca doar nu face nimic in plus un difuzor jbl fata de unul hai shiang ho...Daca vorbim de alte accesorii , DA , dar pentru un simplu difuzor...nu.Insa ramane sa vedem si pretul. Cumpar difuzor pentru bomba 192511
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cumpar difuzor pentru bomba Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar difuzor pentru bomba   Cumpar difuzor pentru bomba Icon_minitime

Sus In jos
 
Cumpar difuzor pentru bomba
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand difuzor CO2
» Difuzor CO2 JBL ProFlora Taifun si extensie
» kit co2 comert

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Cereri-
Mergi direct la: