Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Produse JBL.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Produse JBL. Empty
MesajSubiect: Produse JBL.   Produse JBL. Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 12:23 am

In maxim 2 zile o sa avem produse JBL in cele mai mari magazine de acvaristica din Ploiesti. Mancare, tratamente, materiale filtrante, teste, filtre si tehnica CO2. Deja se uita porcusorul de portelan urat la mine, stie ce il asteapta. kicking pig
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

Produse JBL. Empty
MesajSubiect: Re: Produse JBL.   Produse JBL. Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 3:09 am

Din punctul meu de vedere e putin cam tarziu, deja am luat ce-mi trebuia de pe net.
Oricum e un pas inainte pentru zoomania.
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Produse JBL. Empty
MesajSubiect: Re: Produse JBL.   Produse JBL. Icon_minitimeLun Mai 03, 2010 5:37 am

In cazul tau. Dar mai sunt si altii care poate ii intereseaza. Chestia cu cumparatul de pe net la aparatura este inca cu dute vino. Eu cel putin pana nu pun manuta sau un deget macar, sa vaz cu ochiul meu sau sa "cantaresc" produsul nu cumpar. Ma refer la tehnica mai complexa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Produse JBL. Empty
MesajSubiect: Re: Produse JBL.   Produse JBL. Icon_minitime

Sus In jos
 
Produse JBL.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand produse Dennerle noi si test permanent co2 JBL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Informatii si detalii acvaristice-
Mergi direct la: