Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Donez plante

In jos 
+2
christiansen
matrix
6 participanți
AutorMesaj
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 9:18 am

Salut

Donez un pachet: 6-7 tufe de valisneria, mai mari si mai mici, un nucus destul de mare, doi melci pomaceea.
Contact aici sau pm, deocamdata nu le-am scos din acvariu, le scot in momentul in care plec sa ma intalnesc cu persoana care le doreste.
Astept pm-uri si reply-uri.


Ultima editare efectuata de catre matrix in Joi Apr 15, 2010 4:40 am, editata de 3 ori
Sus In jos
christiansen
Moderator
Moderator
christiansen


Mesaje : 308
Data de inscriere : 20/02/2010
Localizare : Ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: ma intereseaza Vallisneria   Donez plante Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 9:46 am

vezi PM
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 7:59 am

Anuntul e in continuare de actualitate, plantele nu s-au scos din acvariu, se scot cum am zis, in momentul in care plec sa ma intalnesc cu persoana care doreste donatia.
Sus In jos
stoikan
Peste sergent
Peste sergent
stoikan


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/12/2009
Localizare : Ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Valisneria   Donez plante Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 5:39 am

Sal, m-ai uitat? Smile

Vreau si eu putina Valisneria daca mai ai Smile
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 5:53 am

Cred ca ai uitat ca am vb pe mess si nu ai dorit sa mai raspunzi din motive numai de tine stiute.
Te-am abordat de cateva ori pe mess, dar n-ai mai avut bunul simt sa raspunzi!
Daca nu-ti mai amintesti, pun arhiva de pe mess aici imediat!
Oricum e promisa altcuiva.
Sus In jos
stoikan
Peste sergent
Peste sergent
stoikan


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/12/2009
Localizare : Ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 12:36 am

Salut, nu e problema ca este promisa altcuiva. Pe mess nu am intrat de o caruta de ani.
Si nu sunt genul ala lipsit de bun simt, care sa ignore niste mesaje. Daca nu ti-am raspuns inseamna ca nu am intrat. Imi pare rau ca ti-ai creat o astfel de imagine despre mine, dar nu sunt un fan al messengerului. Prefer variantele clasice ca mailul, telefonul, sau acest forum, are si PM.
Ultima oara cand ne-am intalnit si mi-ai dat melcii de substrat, a ramas sa imi dai un telefon in weekend, cand ai timp liber, sa iti dau niste plante. Si tot tu ai zis ca la urmatoarea serie de Valisneria imi lasi un PM pe forum. Nu vad de unde tragi concluzia ca sunt lipsit de bun simt.

PS: Daca mai vrei plante, PM me. Este valabil.

Toate cele bune,
si... vorba aia...

Ape limpezi Smile
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 1:10 am

Salut

Din pacate ma confunzi: nu ne-am intalnit niciodata si nu ti-am dat nici un melc de substrat(nu am avut si nu am asa ceva), si nici nu am promis ca te voi suna, deci alta e persoana cu care ai facut astfel de tranzactii, asa ca, cauta mai bine.

Toate cele bune
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 1:23 am

Sorine, vreau eu tot ce inseamna verdeata de acvariu disponibila.
Ce am scos din ala mic nici nu se vede in piscina de 180.
Maine, sambata, sunt liber si daca ai posibilitatea te sun, sa-mi zici
daca poti decat si la ce ora, si vin chiar eu la tine ca suntem vecini in 9Mai.
Sper ca tot nr. de orange cu 066 la coada il ai...
Sus In jos
stoikan
Peste sergent
Peste sergent
stoikan


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/12/2009
Localizare : Ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeVin Mar 05, 2010 12:53 pm

Scuzele mele, asa este, nu cu tine m-am intalnit, dar imi aminteam eu cate ceva ceva... uite... asta este ultimul mesaj care l-am primit de la tine.

"From: matrix
To: stoikan
Posted: Sun Jan 17, 2010 4:14 pm
Subject: Re: Plante Quote message
Te anunt cu siguranta, mai ales ca am si nr tau de tel. Toate cele bune."

Asta daca nu esti acelasi matrix de pe http://forum.acvarist.ro , din 9 mai. S-ar putea sa ne cunoastem. Am stat 27 de ani in 9 mai Smile
Si hai sa lasam rautatile mai departe si sa facem din acest forum ceva constructiv, ok?

Toate cele bune !
Sus In jos
Cornel
Peste capitan
Peste capitan
Cornel


Mesaje : 575
Data de inscriere : 16/03/2010
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 6:43 pm

as dorii si eu ceva plante daca mai ai,sunt din ploiesti si as putea trece in orice seara,dau la schimb si ceva pesti daca te intereseaza.bejancornel@yahoo.com
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 4:42 am

Donez plante: valisneria cateva fire, riccia multa, nucus, si alte plante din care o sa mai scot in seara asta.
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 6:09 am

Daca nu e nimeni interesat de plante si nu le solicita n seara asta, maine pleaca la gunoi toate! dead
Sus In jos
str-evo
Peste soldat
Peste soldat
str-evo


Mesaje : 76
Data de inscriere : 08/04/2010
Localizare : Ploiesti city

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 10:29 pm

As dori eu acele plante, multumesc frumos, doar sa imi spui unde sa vin sa le iau
Sus In jos
matrix
User banat



Mesaje : 118
Data de inscriere : 02/12/2009
Localizare : ploiesti

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 10:27 pm

str-evo a scris:
As dori eu acele plante, multumesc frumos, doar sa imi spui unde sa vin sa le iau

Daca ai dori acele plante trebuia sa trimiti un pm cu nr tau de tel, eu ti-am trimis de ieri da vad ca nu citesti pm-urile.
Sus In jos
str-evo
Peste soldat
Peste soldat
str-evo


Mesaje : 76
Data de inscriere : 08/04/2010
Localizare : Ploiesti city

Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 12:50 am

scuze, dar nu am vazut ca am PM ieri, inca sunt interesat daca mai ai ceva si pentru mine
Sus In jos
Continut sponsorizat





Donez plante Empty
MesajSubiect: Re: Donez plante   Donez plante Icon_minitime

Sus In jos
 
Donez plante
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» donez plante
» Donez plante
» Donez plante

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Tranzactii incheiate-
Mergi direct la: