Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ajutati-ma cu niste parareri va rog.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
tavy96
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/01/2011
Localizare : Anina

Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Empty
MesajSubiect: Ajutati-ma cu niste parareri va rog.   Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 7:01 am

Am gasit azi pe filtrul de la acvariu ceva lipicios si transparent in care se vedeau niste punctulete negre...m-am gandit ca or fi ceva icre. Ce parare aveti?


Editat. Fa un efort si scrie mai corect.
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Empty
MesajSubiect: Re: Ajutati-ma cu niste parareri va rog.   Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 7:41 am

Acuma' sincer, ce parere sa am ca ai gasit tu ceva lipicios si cu puncte negre pe filtru? Suspect

Eu am gasit ceva lipicios cu puncte albe, doar puncte albe sau negre sau doar ceva lipicios. Fiecaruia ce ii mai creste pe acolo prin acvariu, normal ca depinde si de vietuitoarele ce misuna. Nu?
Sus In jos
FiShBlAsT
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 15/04/2011
Localizare : Bucuresti, Bd. Nicolae Grigorescu

Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Empty
MesajSubiect: Re: Ajutati-ma cu niste parareri va rog.   Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 7:07 am

Acum, serios, ce crezi ca sunt? Ori e o iluzie optica, ori sunt icre, sau e ceva, poate rau, care vei afla ce e curand. Noroc!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Empty
MesajSubiect: Re: Ajutati-ma cu niste parareri va rog.   Ajutati-ma cu niste parareri va rog. Icon_minitime

Sus In jos
 
Ajutati-ma cu niste parareri va rog.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Informatii si detalii acvaristice-
Mergi direct la: