Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mancarea de pesti da alergii?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
FiShBlAsT
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 15/04/2011
Localizare : Bucuresti, Bd. Nicolae Grigorescu

Mancarea de pesti da alergii? Empty
MesajSubiect: Mancarea de pesti da alergii?   Mancarea de pesti da alergii? Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 5:58 am

Buna ziua, pot sa intreb daca mancarea de pesti provoaca alergii, in special dafniile? Suspect Sunt alergic si de cele doua ori in care am cumparat dafnii pentru mancare, am primit o alergie, dar nu la alte tipuri de mancaruri precum tubifex. kicking Suspect lol!
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Mancarea de pesti da alergii? Empty
MesajSubiect: Re: Mancarea de pesti da alergii?   Mancarea de pesti da alergii? Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 6:14 am

Renunta la tipul asta de hrana. Tubifexul este bun daca este din crescatorii iar dafnia e ca si pufuletii, 0 barat.
Sus In jos
FiShBlAsT
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 15/04/2011
Localizare : Bucuresti, Bd. Nicolae Grigorescu

Mancarea de pesti da alergii? Empty
MesajSubiect: Re: Mancarea de pesti da alergii?   Mancarea de pesti da alergii? Icon_minitimeMar Apr 26, 2011 7:11 am

Bine. Apropos, Sorin C., parca esti omniprezent Shocked tot timpul raspunzi primul si iti multumesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mancarea de pesti da alergii? Empty
MesajSubiect: Re: Mancarea de pesti da alergii?   Mancarea de pesti da alergii? Icon_minitime

Sus In jos
 
Mancarea de pesti da alergii?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Informatii si detalii acvaristice-
Mergi direct la: