Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vand pui discus Red Marlboro

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ionutzpopbr
Greenhorn



Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/04/2011
Localizare : BRAILA

Vand pui discus Red Marlboro Empty
MesajSubiect: Vand pui discus Red Marlboro   Vand pui discus Red Marlboro Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 1:28 am

Vand pui Red Marlboro 4 - 5 cm 35 ron buc , puii sunt reprodusi si crescuti in apa de la retea cu urmatoarele valori:Ph 7.6 , Kh 7 , Gh 12 , mananca mixtura ,tetra discus ,artemia congelata ,hikari. Trimit in tara doar acolo unde exista cursa directa.Pentru 5 pui cumparati pretul este de 150 ron .
Parintii:

Vand pui discus Red Marlboro IMGP8692

Vand pui discus Red Marlboro IMGP9358

Puii:

Vand pui discus Red Marlboro IMGP9640

Vand pui discus Red Marlboro IMGP9785

STOC DISPONIBIL 25 de pui .



Ultima editare efectuata de catre ionutzpopbr in Lun Apr 04, 2011 5:21 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Vand pui discus Red Marlboro Empty
MesajSubiect: Re: Vand pui discus Red Marlboro   Vand pui discus Red Marlboro Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 4:08 am

Si nu spui si ce valori ale duritatii ai la apa de reteasau alte teste facute de tine?


Poate tu ai 3-4 grade duritate si cineva ii cumpara crezand ca merg ok in 14-16 grade sau cat o fi avand el normal acasa.
Sus In jos
 
Vand pui discus Red Marlboro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand 5 PUI DE DISCUS
» vand 5 discusi
»  se vand!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Vanzari-
Mergi direct la: