Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pesti si creveti.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 6:52 am

Scot la vanzare : 2 femele betta crown si 2 masculi voalati, unul albastru si unul alb cu magenta ( exemplare deosebite ) , toti la 5 lei.

15 barbus tetrazona , se pot da in doua grupuri de 7 respectiv 8, fiecare grup 10 lei, toti 15 lei.

5 creveti amano au pana intr-un an, 3 femele si 2 masculi, 40 lei toti ( ii dau numai impreuna ).


Ultima editare efectuata de catre scifficus in Mier Ian 13, 2010 10:57 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Re: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 9:25 am

pentru betta o sa vorbim.acum sunt foarte grabit,asa ca o sa iau maine legatura cu tine.
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Re: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 4:50 am

Bettanii sunt rezervati iar crevetii s-au dat ca painea calda. Raman tetrazonele.
Sus In jos
moldoveanu11
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : telega/campina/ph

Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Re: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:22 am

daca ia john beta , iau eu tetrazonele,
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Re: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 10:54 pm

Tetrazonele au un nou stapan sau mai bine invers la cum se comportau la mine in acvariu. Sa ii stapaneasca sanatos.

Se inchide.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pesti si creveti. Empty
MesajSubiect: Re: Pesti si creveti.   Pesti si creveti. Icon_minitime

Sus In jos
 
Pesti si creveti.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Tranzactii incheiate-
Mergi direct la: