Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 capace de acvariu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

capace de acvariu Empty
MesajSubiect: capace de acvariu   capace de acvariu Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:15 am

stie cineva de unde se gaseste clei si fibra?

ma batea gandul sa incerc clei cu panza. o merge? sau poate mai aveti voi ceva idei. oricum ultima operatie sa fie vopsirea...
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
stoikan
Peste sergent
Peste sergent
stoikan


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/12/2009
Localizare : Ploiesti

capace de acvariu Empty
MesajSubiect: Policolor   capace de acvariu Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 10:01 am

Policolor sau incearca la PEX, sunt parteneri ai lor

capace de acvariu Blue_arrowPEX
capace de acvariu HandStr. Cantacuzino nr. 145, Ploiesti
capace de acvariu Tel0244/519.948

Daca nu poti rezolva nimic nici asa, incearca sa cauti pe forumuri auto de tuning, se foloseste foarte multa fibra + rasina. Vezi intai cat te costa si daca nu cumva iesi mai ieftin cu cele din comert.
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

capace de acvariu Empty
MesajSubiect: Re: capace de acvariu   capace de acvariu Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 10:35 am

o alta idee ar fi... cu panza care se aplica pe polistiren. strat de panza,strat de clei. e... parca usor, usor, incepem sa mai dezvotam ideii. si orice idee este bine venita. si cand o sa am ceva timp, o sa pun si in practica. dar pana atunci mai astept pareri
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

capace de acvariu Empty
MesajSubiect: Re: capace de acvariu   capace de acvariu Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 10:44 am

de clei, cred ca ar fi bun si cel care se foloseste la lemnul stratificat, pentru inbinat.se gaseste la tamplari sau fabrici cu specific de tamplarie.daca o fi si in magazine nu stiu.chiar o sa ma interesez.
Sus In jos
Claude
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 81
Data de inscriere : 06/12/2009
Localizare : Ploiesti

capace de acvariu Empty
MesajSubiect: Re: capace de acvariu   capace de acvariu Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 9:48 am

KOMATEX
e cel mai potrivit material si nu e nici foarte scump. mai greu e cu transportul. o varianta ar fi ca mai multi care vrem sa facem diverse capace sa ne combinam si sa luaam o palca care are cam 3 m lungime si1m latime din cate stiu. se livreaza si taiat la dimensiuni mai decente dar parca asta costa in plus.
In zona noastra nu stiu sa se gaseasca altundeva decat in bucuresti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





capace de acvariu Empty
MesajSubiect: Re: capace de acvariu   capace de acvariu Icon_minitime

Sus In jos
 
capace de acvariu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Hardware-
Mergi direct la: