Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vand acvariu

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
moldoveanu11
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : telega/campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 7:50 am

vand acvariu 180 l- 400lei negociabil, 250l - 500 lei negociabil , sau fac pe comanda (2.2 lei pe litru negociabil)
Sus In jos
VizZzY
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 97
Data de inscriere : 20/09/2009
Localizare : campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: Re: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 12:21 am

la preturile acestea dai si capac dotat cu instalatie de iluminat + instalatie de filtrare si curatzire a apei??
sau sunt acvariile tale si le dai cu tot cu pesti si ce mai ai in ele?
Sus In jos
moldoveanu11
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : telega/campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: nu   vand acvariu Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 12:56 am

nu, la preturile astea le fac, sa zicem k cu 50 lei mai putin. instalatia d filtrare nu costa decat 3 mil ( filtru extern). si fara capac ( un capac costand in jur d 200 lei) . deci in principiu 2 lei pe litru , sa zicem negociabil.
Sus In jos
VizZzY
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 97
Data de inscriere : 20/09/2009
Localizare : campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: Re: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 6:38 am

se pare ca esti o companie de lux

eu am cuparat acvariu de3 60 L cu 60 ron (1 / L )

capac mi-am confectionat din policarbonat si cu putine scule bune il lipesti la propriu,
neonul fiind 22 de lei si filtrul intern ~ 30 => un total de aproximativ 120 lei la un acvariu de 60 L , de aici am tras eu concluzia cu 2 lei / litru Smile
Sus In jos
moldoveanu11
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 36
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : telega/campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: :))   vand acvariu Icon_minitimeLun Sept 21, 2009 7:56 am

1 la mana: e acvariu mic deci geam subtire. pt acvariu d 250l ma costa geamul 350 lei, siliconul 35 lei( geam d 10) asha ca....
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: Re: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 9:19 am

VizZzY a scris:
se pare ca esti o companie de lux

eu am cuparat acvariu de3 60 L cu 60 ron (1 / L )

capac mi-am confectionat din policarbonat si cu putine scule bune il lipesti la propriu,
neonul fiind 22 de lei si filtrul intern ~ 30 => un total de aproximativ 120 lei la un acvariu de 60 L , de aici am tras eu concluzia cu 2 lei / litru Smile


apropo este de 4mm geamul nu de 3mm,sau ai vrut sa scri alceva?... iar geamul de 10mm este foarte scump... pe un geam de 6mm la 80/45 am dat cam 20lei.vad ca cel de 162litri din geam de 6mm se comporta ok,de o saptamana sta afara si este plin ochi.il mai las o saptamana si ma apuc sa ii fac restul...o sa va tin la curent dar in alta sectiune @ Arrow
Sus In jos
VizZzY
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 97
Data de inscriere : 20/09/2009
Localizare : campina/ph

vand acvariu Empty
MesajSubiect: Re: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitimeMar Sept 22, 2009 11:32 pm

john777 a scris:
VizZzY a scris:
se pare ca esti o companie de lux

eu am cuparat acvariu de3 60 L cu 60 ron (1 / L )

capac mi-am confectionat din policarbonat si cu putine scule bune il lipesti la propriu,
neonul fiind 22 de lei si filtrul intern ~ 30 => un total de aproximativ 120 lei la un acvariu de 60 L , de aici am tras eu concluzia cu 2 lei / litru Smile


apropo este de 4mm geamul nu de 3mm,sau ai vrut sa scri alceva?..

greseala de ortografie scuze Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





vand acvariu Empty
MesajSubiect: Re: vand acvariu   vand acvariu Icon_minitime

Sus In jos
 
vand acvariu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Vanzari-
Mergi direct la: