Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.

In jos 
+6
ady vladutz
Mios
Cuza
overburn
luci92050
arcudohori
10 participanți
AutorMesaj
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Oct 14, 2010 8:46 pm

Am de vanzare dupa cum spune titlui marsilea (o cantitate ceva mai maricica) si vreo 30 de fire de bacopa monneri, marsilea este la pretul de 5 lei parcela (una mare), sunt mai multe disponibile, si bacopele le dau bonus. sunt cam 30 de fire, daca nu doreste nimeni ajung pe Dambovita in jos.
Sus In jos
luci92050
Peste soldat
Peste soldat
luci92050


Mesaje : 99
Data de inscriere : 25/09/2010
Localizare : Campina

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Oct 14, 2010 9:17 pm

marsilea este planta care se poate folosi si ca gazon nu? daca da...as dori si eu
astept un raspuns aici te rog sau un pm
Sus In jos
overburn
Peste sergent
Peste sergent
overburn


Mesaje : 152
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Ploiesti, Str. Buna Vestire

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 1:31 am

vreau si eu niste bacopa.
Sus In jos
Cuza
Peste soldat
Peste soldat
Cuza


Mesaje : 22
Data de inscriere : 07/10/2010
Localizare : Bucuresti

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 4:11 am

mai ajunge si pt mine ceva?





De dragul posturilor fara numar bagam sa fie.

Specifica si tu ce iti doreste inimioara din oferta omului. Sorin C.
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 9:34 am

Ti-am lasat si eu un offline.
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 8:43 pm

va rog frumos sa ma scuzati dar am o problema in familie si nu am sa pot sa va onorez, incepand cu weekendul viitor putem sta de vorba. sper sa nu va suparati.
Sus In jos
ady vladutz
Peste sergent
Peste sergent



Mesaje : 375
Data de inscriere : 09/10/2010
Localizare : campina

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Oct 15, 2010 11:55 pm

vreau si eu o parcela si ceva bacopa dak mai ai
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Oct 21, 2010 7:58 am

overburn din pacate nu mai am bacopa daca vrei iti pot da niste marsilea pt ceilalti de maine va pot ajuta cu plantutele
Sus In jos
b0n0v0xx
Peste soldat
Peste soldat
b0n0v0xx


Mesaje : 73
Data de inscriere : 26/10/2010
Localizare : Ploiesti

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeMar Oct 26, 2010 8:23 pm

Salut!
Daca mai ai marsilea ma intereseaza si pe mine 1-2 parcele, depinde cat de mari sunt.
Multumesc!
Sus In jos
http://www.flinkwise.com
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeMier Oct 27, 2010 2:44 am

Eu din cate stiu, nu mai are marsilea deloc in bazinul lui.... A dat la multa lume.
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeMier Oct 27, 2010 7:14 pm

Mai este marsilea nu asa multa dar mai este.
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 7:36 am

Scuze Adi... my fault... Embarassed
Sus In jos
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 10:36 am

stai linistit Very Happy
Sus In jos
falconety
Peste sergent
Peste sergent
falconety


Mesaje : 307
Data de inscriere : 17/10/2009
Localizare : breaza/ph

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeDum Oct 31, 2010 10:20 am

daca mai ai vreau si eu macar o parcela de marsilea Very Happy
Sus In jos
http://www.electrocasnicebreaza.forumgratuit.ro
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 9:01 am

deci inca 2 persoane care vor marsilea, ok.am sa rezolv problema voastra la sfarsitul saptamanii. salutare
Sus In jos
aco
Peste colonel
Peste colonel



Mesaje : 1084
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti Sud

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 9:17 am

Daca mai ai vreau si eu, dar nu o parcela intreaga, 3-4 fire si mai departe ma descurc eu Wink

Astept un pret pe pm.
Salut!
Sus In jos
b0n0v0xx
Peste soldat
Peste soldat
b0n0v0xx


Mesaje : 73
Data de inscriere : 26/10/2010
Localizare : Ploiesti

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 11:20 pm

Salut,
Am incercat sa-ti dau un PM, dar mesajul e bagat la "In curs de trimitere" din nu stiu ce motive si banuiesc ca nu l-ai primit, asa ca iti scriu si aici: A ramas sa-ti reamintesc azi de 1-2 parcele de marsilea, in functie de cata mai ai de dat. Multumesc!
Sus In jos
http://www.flinkwise.com
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 11:35 pm

b0n0v0xx a scris:
"In curs de trimitere"
In curs de trimitere ramane pana il citeste. Asa iti dai si seama daca a fost citit sau nu.
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 2:26 am

deci avem asa falconety 1 , aco 1. notat , maine ajung si eu la ploiesti, pentru cei care un au nr-ul meu de tel sa-l noteze, 0721796632. Adi.


Ultima editare efectuata de catre arcudohori in Joi Noi 04, 2010 8:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
b0n0v0xx
Peste soldat
Peste soldat
b0n0v0xx


Mesaje : 73
Data de inscriere : 26/10/2010
Localizare : Ploiesti

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 4:56 am

Am facut rost azi de Marsilea de la colegul Mios si nu prea mai am unde sa pun din pacate... cele 2 parcele rezervate pentru mine banuiesc ca sunt libere de acum poate le vrea altcineva... Multumesc
Sus In jos
http://www.flinkwise.com
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 10:28 pm

se poate inchide, deocamdata nu mai am de dat marsilea , poate peste vreo 2 luni daca mai vrea cineva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Empty
MesajSubiect: Re: marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.   marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus. Icon_minitime

Sus In jos
 
marsilea de vanzare si bacopa monieri bonus.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cumpar MARSILEA HIRSUTA
» Marsilea Hirsuta
» Marsilea Hirsuta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Tranzactii incheiate-
Mergi direct la: