Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 userul AngelTudorache

In jos 
+2
AngelTudorache
stoikan
6 participanți
AutorMesaj
stoikan
Peste sergent
Peste sergent
stoikan


Mesaje : 163
Data de inscriere : 08/12/2009
Localizare : Ploiesti

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Feedback AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 12:10 pm

A ajuns cu bine, se simte excelent. Multumesc inca odata.

https://acvaristica.forumgratuit.ro/donatii-f9/donez-cae-t471.htm
Sus In jos
AngelTudorache
Peste sergent
Peste sergent
AngelTudorache


Mesaje : 312
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 6:00 pm

Ma bucur mult ca se simte bine.. Multumesc si eu si sa iti traiasca..
Toate cele bune.. Smile
Sus In jos
booghibooghi
Peste sergent
Peste sergent
booghibooghi


Mesaje : 429
Data de inscriere : 24/07/2010
Localizare : Câmpina - Prahova

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeMar Sept 21, 2010 8:20 pm

Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 7:33 pm

Da. Angel, baiat de baiat cum se zice. Am primit de la el ancistrusi, am primit plante. E adevarat, i-am dat si la schimb plante de la mine. Bun...Vine omul intr-o seara la mine, vede roca vulcanica in bazin, si ii place foarte mult... Ok zic eu. Ieri ma duc la Hornbach, si ii iau omului 3 bucati de roca, toate pe undeva pe la 1 kg. Pret: 9.1 RON. Il chem aseara la mine, imi aduce Ludwigia iar... si ii dau pietrele. Pietrele vroiam sa i le dau gratis, fiind luate drept rasplata pentru ca niciodata nu a zis NU, daca l-am rugat ceva!!! Bineinteles tigani fiind amandoi ( Smile) ) nu ne-am inteles, si omul mi-a lasat 10 lei pe masuta de la intrare. Ce parere va dati? Ce fel de feedback merita? Cu + sau cu - ??
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 11:02 pm

Cu minus ! N-a vrut cory moca de la mine... Laughing
Sus In jos
AngelTudorache
Peste sergent
Peste sergent
AngelTudorache


Mesaje : 312
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Ploiesti

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 11:20 pm

Noi sa fim sanatosi si bucurosi le-om duce toate, de e pace, de-i razboi.. Very Happy
Trebuie sa incercam sa dam mai mult si vom primi mai mult (garantat satisfactia morala si multumirea de sine). Daca noi nu ne ajutam intre noi, cu o planta, un peştuc sau cu un sfat chibzuit.. atunci cine?? Wink
Multumesc mult. pesti voiosi va doresc si plantele sa va sara prin capac (da Doamne sa fie asa.. Smile )..
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 7:23 am

Pai da. Dar lasa ca ne revansam noi cumva fata de el. Pana una alta are un mare + de la mine. Dar e demn de luat in seama si postul de mai sus...ca sa stiti la ce sa va asteptati. Twisted Evil
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 7:35 am

Am mai primit azi 5 bucati ( a dorit sa fie numar fara sot ), de pui ancistrusi. Multumesc Angel.
Sus In jos
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 7:43 am

faci ferma ?
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitimeLun Noi 01, 2010 9:21 am

Incerc sa mai iau presiunea de pe umerii lui Angel... Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





userul AngelTudorache Empty
MesajSubiect: Re: userul AngelTudorache   userul AngelTudorache Icon_minitime

Sus In jos
 
userul AngelTudorache
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» userul karma
» Userul matrix
» taxe si unde am putea pescui?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Detalii tranzactii-
Mergi direct la: