Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O afacere interesanta

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
VizZzY
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 97
Data de inscriere : 20/09/2009
Localizare : campina/ph

O afacere interesanta Empty
MesajSubiect: O afacere interesanta   O afacere interesanta Icon_minitimeDum Aug 29, 2010 4:36 am

asa cum o spune si titlul se vand chinchille dintr-o ferma
nu imi cereti mari detalii , postul fiind facul la rugamintea unui prieten

cea mai batrana chinchilla din ferma are probabil maxim 2,5 ani
pe cand cea mai tanara cred ca 1 zi Smile

pretul variaza in functie de numarul exemplarelor cumparate , starea lor, varsta , sexul ( aici gandindu-ne ca o femela matura cumparata e deja gestanta)

s-a ajuns la aceasta situatie din mai multe cauze printre care lipsa timpului , al spatiului al unui furnizor constant de furaje sau al unui contract cu o firma de cumparare.

pentru oricine doreste sa inceapa o astfel de afacere este un chilipir

in prezent in ferma traiesc peste 100 de animale din care decat 30 sunt grupate in familii restul sunt pui rezultati in urma acestora

pentru cumparare puteti suna direct proprietarul ( ************** )
sau pentru a stabili o legatura, o vizita puteti vorbii si cu mine la adresa : ********@yahoo.com

Aveti si ceva poze cu afacerea la inceput http://bobi0109.sunphoto.ro/chinchila_chinchilla_cincila_sinsila

localitate :Campina
Sus In jos
Mihai B.
Peste colonel
Peste colonel
Mihai B.


Mesaje : 1329
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Ploiesti, 9 Mai

O afacere interesanta Empty
MesajSubiect: Re: O afacere interesanta   O afacere interesanta Icon_minitimeDum Aug 29, 2010 6:02 am

Stim si noi pentru ce se cresc chinchille. Asta e un forum al iubitorilor de animale.
Duceti-va si vindeti asa ceva in alta parte. Se inchide.
Sus In jos
 
O afacere interesanta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Diverse :: Vanzari-
Mergi direct la: