Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un nou incepator

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mlm61
Greenhorn



Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : Piatra Neamt

Un nou incepator Empty
MesajSubiect: Un nou incepator   Un nou incepator Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 8:00 am

Bine v-am gasit pe toti.
Sunt din Piatra Neamt, un incepator in ale acvaristicii, in sensul ca tot citesc de pe acest forum tot felul de articole si interventii ale celor mai versati in acest domeniu. Doresc sa-mi amenajez un acvariu mai mic la inceput cu ceva plante si pe parcurs sa imi creez un mic paradis si cu ceva vietati. Imi place sa privesc realizarile celor mai avansati si imi place sa visez ca intr-o zi voi reusi sa am in casa mea macar un mic acvariu pe care sa-l pot prezenta si altora.La noi in oras nu prea cunosc multi care sa se ocupe de acvaristica. Cei care-i cunosc fac comert si cred ca ori nu te sfatuiesc cu nimic pentru ca te vad ca un potential concurent ori nu se apleaca cu migala asupra acestor frumuseti
Este drept ca nu este suficient numai sa-ti placa ci sa ai si timp si sa fii dispus sa faci si sacrificii. Dar merita incercat.
Inchei aici mica mea introducere urandu-va "ape limpezi la toti"
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

Un nou incepator Empty
MesajSubiect: Re: Un nou incepator   Un nou incepator Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 9:23 pm

Bun venit si ape limpezi pentru noul tau inceput. Sper sa gasesti pe forum raspunsurile la intrebarile tale...
Sus In jos
 
Un nou incepator
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Introducere-
Mergi direct la: