Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ajutatima urgent va rog

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
tavy96
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/01/2011
Localizare : Anina

ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 12:16 am

corydoras miau facut oua...cum sa procedez cu ele ca sa imi iasa puii?!!
Sus In jos
robertm
Peste soldat
Peste soldat
robertm


Mesaje : 97
Data de inscriere : 29/11/2010
Localizare : Ploiesti

ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 12:27 am

Salut. Desi am vrut, nu am putut sa trec peste mesajul tau care m-a socat. Uite un paragraf din regulament:

"B: Este obligatorie folosirea corecta a limbii romane. Inainte de a adauga un mesaj te rugam sa mai petreci
20 de secunde revizuindu-l. Din dorinta de a avea o comunitate cat mai utila si cat mai placuta te rugam ca
raspunsurile tale sa respecte 2 reguli minimale:
- o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, iar dupa
acestea se lasa spatiu liber), fara prescurtari de tipul "nush", "acm", "adik" si fara dezacorduri flagrante)."


Ai scris miau ca pisica si ajutatima intr-un cuvant.

Acum ca sa revin la topicul tau uite aici o discutie care ti-ar fi de folos:
https://acvaristica.forumgratuit.ro/t65-corydoras-depunere
Sus In jos
tavy96
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/01/2011
Localizare : Anina

ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 12:32 am

Dar, mi-e mi-adu depus deja in acvariul comun, nu sti ce as putea face ca sa nu fie icrele mancate de ceilalti pesti?
Sus In jos
tavy96
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 20
Data de inscriere : 07/01/2011
Localizare : Anina

ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 9:19 am

Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:27 pm

Nu vad eu bine sau ai apa verde si icre care nu au contact cu apa???
Cel putin asa vad eu in poza. Daca vad bine, mixerul ajuta icrele pana nu se strica.
Si sa lasam gluma, daca am vazut bine poza nu o sa ai niciodata pestisori din acele icre. Experiente si informati gasesti si in topicul descris de robertm.






Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





ajutatima urgent va rog Empty
MesajSubiect: Re: ajutatima urgent va rog   ajutatima urgent va rog Icon_minitime

Sus In jos
 
ajutatima urgent va rog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cumpar plante pentru gazon.
» gaura la codita guppy
» acvariu incepator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Necuvantatoare acvatice :: Welse-
Mergi direct la: