Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salutare tuturor acvaristilor

In jos 
AutorMesaj
klaus
Greenhorn
klaus


Mesaje : 4
Data de inscriere : 24/04/2011
Localizare : Tg Mures

Salutare tuturor acvaristilor Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor acvaristilor   Salutare tuturor acvaristilor Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:32 am

buna . sunt un incepator in ale acvaristicii detin un acvariu de 40 l facut de mine ,plantat,filtrare interna Hailea RP-200 un incalzitur resun 50w.substrat pietris de 5 mm,plante necunoscute,ceva melci care i-am adus odata cu plantele,pesti;6 neoni,2 gupy,o femela adulta si un pui de 3 sap,singurul supravietuitor dupa o nastere.de la cine am luat pesti sustine ca mi-a dat 1 pereche de plati si una de xipho, eu zic ca sunt 3 xipho si un plati,mai am 2 cory,unul alb si unul gri in total 14 pesti.Am mai achizitionat de curand o radacina.

poate asa o sa aflu si eu mai multe despre plante pe care nu le cunosc si melci pe care ii am

si despre iluminare despre care nu am zis nimic facuta tot de mine 2 neoane de 15 w un philips TL-D 840 si unul vtolight 765 sau asa ceva cu cefa folie aluminiu ca si reflectoare.





Upload poze https://acvaristica.forumgratuit.ro/t7-cum-atasam-poze
Sus In jos
 
Salutare tuturor acvaristilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare tuturor acvaristilor
» Salutare tuturor acvaristilor oriunde s-ar afla
» Salutare tuturor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Forum Acvaristica :: Introducere-
Mergi direct la: