Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pietre calcaroase ciclide

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

Pietre calcaroase ciclide Empty
MesajSubiect: Pietre calcaroase ciclide   Pietre calcaroase ciclide Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 1:19 am

Deoarece am setat un acvariu cu ciclide africane am nevoie de ajutor pentru a afla zone in Prahova unde se afla pietre calcaroase care merg puse in acvariu.Daca stie cineva asemenea zone rog sa posteze aici. Merci
Sus In jos
Sorin C.
Peste capitan
Peste capitan
Sorin C.


Mesaje : 694
Data de inscriere : 10/11/2009
Localizare : Ploiesti N-E-S-V.

Pietre calcaroase ciclide Empty
MesajSubiect: Re: Pietre calcaroase ciclide   Pietre calcaroase ciclide Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 4:10 am

95% peste tot.

Toti care vor necalcaroase si oriunde se duc dau numai peste calcaroase asa ca oriunde ai iesi, curs de apa, coclauri sigur vei gasi ceva pe placul tau, 95% garantat calcaros.
Sus In jos
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

Pietre calcaroase ciclide Empty
MesajSubiect: Re: Pietre calcaroase ciclide   Pietre calcaroase ciclide Icon_minitimeLun Apr 04, 2011 9:23 pm

Cam greu sa gasesti calcaroase,am fost personal cu sticla de otet si nu sfaraie nici una.Nu stiu unde sa gasesc,poate imi dai o locatie mai fixa daca se poate Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pietre calcaroase ciclide Empty
MesajSubiect: Re: Pietre calcaroase ciclide   Pietre calcaroase ciclide Icon_minitime

Sus In jos
 
Pietre calcaroase ciclide
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Necuvantatoare acvatice :: Cichlidae-
Mergi direct la: