Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 propunere..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
alymol
Peste soldat
Peste soldat
alymol


Mesaje : 41
Data de inscriere : 07/10/2010
Localizare : bistrita

propunere.. Empty
MesajSubiect: propunere..   propunere.. Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:31 pm

Am si eu o propunere ! Cred ca ar fi interesant sa se adauge o subcategorie la "forum acvaristica" si anume ACVARISTICA PE REGIUNI : mai exact
-maramures
-bucovina
-transilvania
-muntenia
-moldova
-dobrogea
-banat
-crisana
-oltenia
Ar fi mult mai usor pentru vanzari schimburi intalniri e.t.c, ca vedeti voi cum sta treaba cu distantele astea si transportul pe drumurile noastre lasa de dorit mai ales daca se face vreo tranzactie cu pesti , plante ie cam nasol..
Multumesc anticipat
Sus In jos
Ionut T.
Administrator
Administrator
Ionut T.


Mesaje : 1229
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/prahova

propunere.. Empty
MesajSubiect: Re: propunere..   propunere.. Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 2:17 pm

Demult era luat in calcul aceasta teorie, dar din bunul simt al unor persoane sa redus activitatea nu numai numarul de useri. Aviz si pentru moderatori... O sa se reduca numarul de moderatori. 1- putina miscare. Pe viitor o sa se incerce dezvoltaea forumului si pe regiuni.
Sus In jos
https://acvaristica.forumgratuit.ro
Bogdi P.
Peste sergent
Peste sergent



Mesaje : 238
Data de inscriere : 14/09/2010
Localizare : Oradea, Bihor

propunere.. Empty
MesajSubiect: Re: propunere..   propunere.. Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 9:59 pm

Chiar m-am intrebat zilele astea ce s-a intamplat cu forumul.Cand m-am inscris eu,era multa "agitatie" pe aici.Acum in schimb,prea putin.Putine subiecte noi,putini oameni noi etc.De aici am invatat tot ce stiu,legat de acvaristica si chiar imi pare rau.Sustin acest forum si as vrea sa-l vad si mai populat ca inainte(useri,subiecte)...
Sus In jos
Continut sponsorizat





propunere.. Empty
MesajSubiect: Re: propunere..   propunere.. Icon_minitime

Sus In jos
 
propunere..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere concurs
» Intalnire membri forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: opinii-
Mergi direct la: