Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CASA LUI AMANO

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 4:59 am

Sus In jos
danu7z
Peste sergent
Peste sergent
danu7z


Mesaje : 254
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : bucuresti / berceni

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 5:23 am

da esti sigur ca e casa lui ? pare mai degraba o expozitie ... Suspect
Sus In jos
http://www.v3rs4c3.sunphoto.ro
arcudohori
Peste soldat
Peste soldat
arcudohori


Mesaje : 78
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : PLOIESTI

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 5:59 am

Este un fel de a spune, normal ca nu este casa lui
Sus In jos
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 6:07 am

Este expozitia bazinelor lui, de la Niigata.
Sus In jos
danu7z
Peste sergent
Peste sergent
danu7z


Mesaje : 254
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : bucuresti / berceni

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 8:25 am

ma gandeam eu , ca era prea suspect sa fie casa lui Suspect ... oricum e ceva superb
Sus In jos
http://www.v3rs4c3.sunphoto.ro
Mios
Peste capitan
Peste capitan
Mios


Mesaje : 643
Data de inscriere : 29/06/2010
Localizare : Ploiesti EST

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 02, 2010 8:39 am

Da. Este intr-adevar un templu al aquascaping-ului, unde putem privi, si de ce nu, putem lua un model pe care sa il reproducem si noi in acvariile proprii. Embarassed
Sus In jos
simpfzoli
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 90
Data de inscriere : 09/11/2010
Localizare : satu mare

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeDum Noi 14, 2010 8:43 pm

oare sunt de vanzare??? si la ce pret ?
Sus In jos
danu7z
Peste sergent
Peste sergent
danu7z


Mesaje : 254
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : bucuresti / berceni

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 4:29 am

da cred ca sunt de vanzare Smile) le trimite prin curierat rapid din japonia sau de unde o fi el lol! (glumeam) .. Nu cred ca sunt de vanzare ! dar la cate acvarii ai tu la ce-ti mai trebuie ? Very Happy daca tot iti plac , poti foarte bine sa le reproduci chiar tu parerea mea .
Sus In jos
http://www.v3rs4c3.sunphoto.ro
simpfzoli
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 90
Data de inscriere : 09/11/2010
Localizare : satu mare

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 6:41 am

degeaba ai material si ata .....nici odata nu ai sa faci un tricou VERSACE. numele lui tachasi deja este brand in acvaristica. ori care dintre noi poate sa il faca. sau cel putin ceva asemanator. pina la urma si aici e vb de bani ,,,,foloseste plante de la o firma din italya si substrat ADA.
Sus In jos
danu7z
Peste sergent
Peste sergent
danu7z


Mesaje : 254
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : bucuresti / berceni

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 9:19 am

Si la noi in Romanica sunt multi care folosesc substrat Adda si plantele ce importanta au de unde sunt ? atat timp cat arata bine si sunt intretinute bine cu toate aparaturile , nu vad unde ar fi diferenta .. eu pariez ca si romanii nostri au acvarii la fel de frumoase si poate mai frumoase ca ale lui .. Aceeasi treaba si cu tricoul , totul e la fel , doar ca Versace are firma si Brandul ala costa cel mai mult .. ca si la acvarii .. ce imi e ca scrie pe el Eheim,Jbl sau ca e facut de mine tot acceasi pesti ii bag in el ..asta e strict parerea mea..
Sus In jos
http://www.v3rs4c3.sunphoto.ro
simpfzoli
Peste soldat
Peste soldat



Mesaje : 90
Data de inscriere : 09/11/2010
Localizare : satu mare

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 7:14 pm

da. ai dreptate. numai ca daca faci tu un acvariu si face amano el il va vinde cu siguranta mai scump si mai repede ca si tine. asta chiar si daca al tau ar fi mai frumos.
Sus In jos
danu7z
Peste sergent
Peste sergent
danu7z


Mesaje : 254
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : bucuresti / berceni

CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 1:16 am

Normal ... asta e Brandul oriunde in lume ... si referitor la Brand , nu orice e de firma , e neaparat frumos .. sunt haine de la Versace, Armani , care nu le-as purta nici daca le-as primi de pomana...
Sus In jos
http://www.v3rs4c3.sunphoto.ro
Continut sponsorizat





CASA LUI AMANO  Empty
MesajSubiect: Re: CASA LUI AMANO    CASA LUI AMANO  Icon_minitime

Sus In jos
 
CASA LUI AMANO
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Diverse :: Camera de zi-
Mergi direct la: