Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vand samsung d600e

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
alexploiesti
Peste soldat
Peste soldat
alexploiesti


Mesaje : 23
Data de inscriere : 04/10/2010
Localizare : Ploiesti-vest

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeJoi Oct 21, 2010 11:04 pm

stare de functionare buna.....
slot de card
camera 2 mp+blitz
mp3 stereo
slid!ng

Pune si pret te rog, sa nu creada colegii ca il donezi... (Mihai B.)
Sus In jos
falconety
Peste sergent
Peste sergent
falconety


Mesaje : 307
Data de inscriere : 17/10/2009
Localizare : breaza/ph

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeVin Oct 22, 2010 7:39 am

cat costa? as fi interesat Very Happy
Sus In jos
http://www.electrocasnicebreaza.forumgratuit.ro
sergiu001
Greenhorn



Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/12/2010
Localizare : Satu Mare

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 9:29 am

Salut .. scuze ca ma bag peste tine, dar eu as dori sai mi vand telefonul pentru a-mi cumpara altul. Telefonul este intr-o stare perfecta de functionare, doar ca batetia tine 1 zi daca vorbesti la el. Iti dau 2 baterii, 1 pereche de casti, Cablu TV, incarcator, cablu de date si cd-ul pentru instalare. Toate la 200 ron + taxele de transport. Telefonul arata ca nou, eu l-am cumparat din magazin acum 4 ani si am avut mare grija de el! Daca esti interesat anunta-ma.
Sus In jos
Karma
Moderator
Moderator
Karma


Mesaje : 146
Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : Ploiesti

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 9:38 am

@sergiu001 ... sa inteleg ca ai dat peste forumul asta din greseala ... si ai zis sa faci si tu un ban gramada ... ca na ... greu pe "criza" asta.

Te rog sa treci pe aici ... si de acolo o sa intelegi pe unde trebuie sa mai treci ... si o sa iti dai seama si unde ai gresit ... sper ...

Dupa aceea daca vrei sa ne mai tii companie bine daca nu te salut din mers ...
Sus In jos
sergiu001
Greenhorn



Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/12/2010
Localizare : Satu Mare

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:42 am

Aici am vazut ca o persoana este interesata de un telefonu de care am eu si m-am hotarat sa ii scriu. Crede-ma ca nu m-am gandit sa fac si eu un ban .. ci m-am gandit sa imi schimb telefonul. Vreau sa imi vand samsungul si sa imi cumpar alt telefon. Eu nu prea am vreme sa citesc toti termenii si conditiile cand ma inregistrez undeva (mai ales pe un forum). Imi cer scuze ca nu am respectat conditiile! Acestea fiind spuse ma duc la sectiunea "Introducere"ca sa ma prezint. Te rog nu sterge ce am scris pentru ca falconety sa ma poata anunta daca e de acord cu oferta mea.


Poti folosi mesageria privata - PM. Fiecare user la fiecare post are in partea de jos langa butonul de profil si unul de mesagerie ( PM ). Daca vrei sa ii oferi ceva, nu sa pui un anunt general. Acest forum este unul cu tematica acvaristica in care urserii lui, acvaristii, mai pot efectua si alte activitati, cum ar fi tranzactii nelegate de acvaristica, nu un site gen okazii sau altele similare.

Introducerea se face aici - https://acvaristica.forumgratuit.ro/f3-introducere - ai un buton in stanga sus new topic si deschizi introducerea ta.

Asta este ultimul avertisment. Sorin C.
Sus In jos
john777
Moderator
Moderator
john777


Mesaje : 152
Data de inscriere : 05/09/2009
Localizare : campina/ph

vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 7:29 pm

Nu falconeti ar trebui sa se supere, ci "alexploiesti". Fa un topic cu anuntul tau, aici o sa ramana anuntul lui alexploiesti.Ai timp pana diseara.
Sus In jos
Continut sponsorizat





vand samsung d600e Empty
MesajSubiect: Re: vand samsung d600e   vand samsung d600e Icon_minitime

Sus In jos
 
vand samsung d600e
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Diverse :: Vanzari-
Mergi direct la: