Acvaristica, pesti, plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acvaristica, pesti, plante

Totul despre pesti exotici, plante si acvarii -animale iubite-
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimb 1 sac 25 KG nisip alb

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 8:01 am

Deoarece am ramas cu un sac de 25kg nisip alb cumparat din Hornbach, in urma setarii acvariului de ciclide,doresc sa il dau la schimb cu pietre calcaroase sau spartura de coral.Valabil pentru Ploiesti sau imprejurimi
Sus In jos
Karma
Moderator
Moderator
Karma


Mesaje : 146
Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : Ploiesti

Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Re: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 10:55 am

Salut Remus .. cat vrei pe el ? ... am si cate ceva la schimb ...
Vreau sa fac si eu unu bazin de ciclide Very Happy
Sus In jos
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Re: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitimeDum Apr 03, 2011 5:10 pm

Pai nu prea doresc sa iau bani pe el:),dar daca nu ai pietre calcaroase il dau cu pretul cu care l-am cumparat 30 ron .Te sun azi sa vorbim.
Sus In jos
Remus
Peste sergent
Peste sergent
Remus


Mesaje : 215
Data de inscriere : 10/09/2010
Localizare : Ploiesti

Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Re: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 7:24 am

karma daca doresti sacul de nisip da un semn altfel voi fi nevoit sa il duc undeva la tara si va zace intr-o magazie.Momentan il am depozitat in portbagajul masinii,era pregatit sa vin cu el la tine dar...sunama daca esti interesat. Stima !
Sus In jos
Karma
Moderator
Moderator
Karma


Mesaje : 146
Data de inscriere : 13/05/2010
Localizare : Ploiesti

Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Re: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitimeMar Apr 05, 2011 11:35 am

Scz am avut niste probleme zilele astea ... mi-am tras si o otita pale ... te sun maine si vedem cum facem Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Empty
MesajSubiect: Re: Schimb 1 sac 25 KG nisip alb   Schimb 1 sac 25 KG nisip alb Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimb 1 sac 25 KG nisip alb
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» schimb nisip alb
» Schimb
» schimb betta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Acvaristica, pesti, plante :: Sectiunea bizz :: Tranzactii incheiate-
Mergi direct la: